Salon YOCHI - mas2209_2.webp

Zapraszamy do wyjątkowej strefy spa i masaży w samym centrum Konina. Nasza wyjątkowa i jedyna taka strefa dedykowana masażom i zabiegom SPA, to świat otulającej Cię muzyki, ciepła świec i niezwykłej przyjemności.

W naszej strefie znajdziesz masaże pojedyncze, jak i partnerskie oraz potrójne. Tu wykonasz również zabiegi pielęgnujące, wyszczuplające i odżywcze na ciało. Nasza strefa to także wyjątkowe rytuały SPA, oparte o kąpiele, peelingi ciała i masaże.

Posiadamy najszerszą gamę masaży w Koninie, co daje Wam możliwość nie tylko wyboru samego zabiegu, ale i doświadczania różnych form masażu, mających odmienne walory terapeutyczne. Nad Waszym dobrostanem czuwa wykwalifikowany personel fizjoterapeutów i masażystów z wieloletnim doświadczeniem. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, ponieważ pragniemy, aby Wasz pobyt był niezapomnianą przyjemnością.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty masaży, w tym masaży dla dwojga, strefy SPA czy zabiegów fizjoterapeutycznych. W przypadku pytań chętnie odpowiemy na nie doradzając najlepszą formę wypoczynku.