Usuwanie Przebarwień

Przebarwienia skórne są jednym z najczęściej spotykanych problemów skórnych w kosmetologii. To również jedno z najbardziej wymagających zadań, które potrzebują wiedzy, konsekwencji i cierpliwości. Przebarwienia mogą się pojawić w wyniku działania słońca, tzw. fotouszkodzenia skóry, w wyniku zaburzeń naszej gospodarki hormonalnej, czy w wyniku czynników pozapalnych, jak w przypadku ostrej fazy trądziku, zostawiającego charakterystyczne, brunatne plamki. Bez względu na rodzaj i etiologię przebarwień, oferujemy w Yochi Medestetic różne zabiegi, pozwalające nam na indywidualne terapie zabiegowe.

Najczęściej stosowaną i skuteczną metodą są zabiegi laserowe. W tym celu stosujemy lasery, w tym nano i picosekundowy. W niektórych przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest technologia IPL (Intense Pulsed Light). Wśród zabiegów znajdziemy również mezoterapię mikroigłową z preparatami hamującymi działania tyrozynazy, która jest inhibitorem melaniny. Mezoterapię igłową, czy głębokie peelingi medyczne.

Usuwanie przebarwień z uwagi na swoją złożoność, należy do jednych z najtrudniejszych problemów dermatologicznych. Dlatego ważna jest codzienna pielęgnacją ochronna UVA I UVB przez cały rok.