Peelingi Medyczne

Jedna z najstarszych i najszerszych gam zabiegowych w kosmetologii, jak i medycynie estetycznej. To zabiegi, których zadaniem jest poprawa jakości i wyglądu skóry, poprzez kontrolowane usunięcie komórek martwego naskórka. Szeroka gama i udowodnione klinicznie działanie sprawiają, że są to zabiegi najczęściej wykonywane w gabinetach kosmetologicznych.

Zabiegi chemoeksfoliacji działają pobudzająco na komórki naskórka, niwelując suchość i szorstkość, poprawiając nawilżenie i zdolność wiązania wody w naskórku. Doskonale sprawdzają się w terapiach cer problematycznych, z trądzikiem różowatym czy pospolitym. Zdają egzamin przy cerach wrażliwych, uspokajając je i wzmacniając ich naturalną zdolność do ochrony przed czynnikami środowiska. Pełnią również doskonałą rolę tzw. prepeeli, czyli zabiegów wstępnych do innych zabiegów pielęgnacyjnych czy aparaturowych.

W Yochi Medestetic posiadamy najszerszą gamę peelingów, co powoduje, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdy problem cer naszych klientów. W gamie znajdziecie klasyki, jak peeling migdałowy czy kwas salicylowy. Są i preparaty na okolicę oka, jak Eyecon czy rozjaśniający cerę Yellow Peel na bazie retinolu.