Strefa Koreańska

Koreańskie kosmetyki i oparte na nich zabiegi, słyną z najnowszych technologii i niepowtarzalnych składów. Rynek ten jest szybko rozwijający się i nieustannie wdrażający nowości. Dlatego też producenci mogą pozwolić sobie na tworzenie takich formuł, jakich nie ma w europejskich markach.

Produkty te cechują się wysokim bezpieczeństwem, co do użytych składników. To rynek wysoce restrykcyjny i uregulowany. W Korei nie rozdziela się też piękna od zdrowia. Koreańczycy wychodzą z założenia, że produkt ma wspomagać zdrowie skóry, dzięki nowoczesnym składom i naturalnym składnikom.

Pielęgnacja koreańska jest wysoce rozbudowana. Opiera się na wieloetapowym oczyszczaniu, tonizowaniu, nawilżaniu i ochronie skóry. Produkty również nakłada się warstwowo, co powoduje że mają one bardzo często inną, często zaskakującą konsystencję. Wieloetapowość to również sukces do wzajemnego uzupełniania się produktów i wzmocnienia ich działania.

Wybraliśmy marki, które w Korei dostępne są jedynie w wybranych klinikach i stosowane jedynie jako produkt profesjonalny. Przede wszystkim dlatego, że są wysoce skuteczne, bezpieczne oraz posiadają bardzo wysokie stężenia składników aktywnych.